Про нас


Поки одні говорять про проблеми, ми їх вирішуємо! Ми просто кладемо на них бруківку… Професійно! Швидко! З гарантією!

Але це ще далеко не все, що ми пропонуємо! Надаємо повний комплекс робіт по виготовленню бруківки, блоків для парканів, надаємо послуги вкладання. Займаємось благоустроєм територій від А до Я.Перша бруківка в історії нашої компанії була покладена багато років тому. Ким є фірма «Бетон Брук Сервіс» сьогодні? Які наші основні цілі та чому вигідно працювати саме з нами?  Про це далі…

Успіх там, де є задоволені клієнти!  Неодноразово переконувались в цьому. Тому максимально задовольняти потреби замовників —  головне правило нашої компанії. Працюємо як з приватними, так і з комерційними клієнтами. Беремо активну участь в реалізації соціальних проектів пов’язаними, наприклад, з облаштуванням скверів та вуличок у Луцьку. Хоча наші проекти та продукція відомі й за межами міста.

Географія діяльності нашої компанії охоплює Львівську, Рівненську, Волинську області. Працювати з широкою аудиторією замовників нам дозволяють великі потужності виробництва, використання сучасних технологій та професіоналізм працівників.

Фірма без команди, як диригент без палички. Тому саме компетентність великого колективу, скрупульозність до виконання найменших завдань, вміння шукати і знаходити правильні рішення, колективне прагнення бути завтра кращими, ніж були сьогодні. Усе це дає нам можливість рухатись вперед і робити свою роботу якісно.
Існування конкурентів – це ще один стимул ставати кращими. Що ми і робимо! Попит на наші послуги та продукцію не дає нам права зупинятись на досягнутому. Ми знаємо, що наші клієнти чекають від нас більшого.
Ми і самі вимагаємо від себе більшого… Від самого початку діяльності на виробництво були залучені консультанти-технологи зі Словаччини. Нові знання та ідеї привозимо зі спеціалізованих виставок та форумів з Польщі та Німеччини. За роки існування підприємства укомплектовано прекрасний автопарк. Тобто наша команда постійно працює над тим, щоб  замовникам було комфортно і вигідно з нами працювати.
Чому працювати з «Бетон Брук Сервіс» вигідно?

  • - Широка лінійка продукції.
  • - Якість, що відповідає найвищим стандартам.
  • - Вигідна цінова політика.
  • - Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • - Безкоштовне проведення попередніх замірів та складання кошторису на матеріал та роботу.
  • - П’ять років гарантії на виконані роботи та матеріали.

Якщо вас цікавить купівля бруківки, блоків для паркану, поребриків чи іншої продукції, яку ми пропонуємо або ви хочете замовити послуги благоустрою території, звертайтесь. Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів.

Надійних вам партнерів та правильних рішень!
З повагою, колектив «Бетон Брук Сервіс».