Екоблоки та бруківка


екоблоки та бруківка
Компанія «Бетон Брук Сервіс» має потужні виробничі можливості. Сьогодні це дозволяє виготовляти широкий асортимент вібропресованих виробів. А ретельний контроль якості гарантує надійність та прекрасні експлуатаційні характеристики матеріалів.В асортименті компанії налічується десяток різноманітних видів фігурних елементів мощення. Зокрема, це поребрики, бордюри, різні види бруківки. Компанія пропонує також цілу лінійку екоблоків в асортименті.
Екоблоки та бруківка Луцьк
Якщо говорити про переваги використання екоблоків, не можна оминути увагою такі характеристики, як морозостійкість, здатність “дихати”, негорючість матеріалу, толерантність до вологи. Екоблоки будівельні вібропресовані, що виготовляє компанія «Бетон Брук Сервіс», відповідають найвищим стандартам якості, виготовляються з дотриманням усіх вимог та технологій. Компанія пропонує керамзитні стінові екоблоки, бетонні перегородкові та бетонні парканні тощо. Керамзитні блоки підходять для обробки стін будинку. Є прекрасною альтернативою шлакоблоків та мають низку переваг. Зокрема, керамзитні екоблоки значно міцніші, витримують перепади температур та прекрасно знижують рівень шуму в приміщенні. Вони екологічно чисті, легкі, що забезпечує простоту та швидкість укладки бруківки.Прекрасно поєднуються з іншими будівельними матеріалами та різноманітними конструкціями.Екоблоки та бруківка Україна“Бетон Брук Сервіс” пропонує також широкий асортимент вібропресованої бруківки. Приймається замовлення на виготовлення бруківки різного розміру. Можливі різні колірні варіації (сірий, червоний, оливковий, чорний тощо). Зокрема, компанія виготовляє бруківку таких видів: “Старе місто”, ”Носталіт”, “Римський камінь”, ”Котушка”, “Цеглинка”.

Ознайомитись з усім асортиментом вібропресованих фігурних елементів мощення ви можете, завантаживши прайс-лист.

“Бетон Брук Сервіс” виготовляє також поребрики, бордюри, відливи, блоки для паркану (рваний камінь).

Для виготовлення бруківки та широкого асортименту іншої продукції використовуються якісні матеріали. Бруківка не вицвітає та має гарний естетичний вигляд упродовж тривалого терміну експлуатації.