Власне виробництво


виробництво бруківки
Широкий асортимент сертифікованої продукції, популярна вібропресована бруківка, яка користується неабиякою популярністю, широка гама кольорових рішень бруківки, чимала аудиторія замовників з різних областей України… Приблизно таким на сьогоднішній день є результат власного виробництва компанії “Бетон Брук Сервіс”.А спочатку було слово і це було слово “спеціалісти”. Власне виробництво наша компанія розпочала із залучення провідних спеціалістів зі Словаччини. Крім того, було зроблено усе, щоб зібрати в єдину команду кваліфікованих робітників.

Сьогодні компанія “Бетон Брук Сервіс” виготовляє бруківку в асортименті: “Старе місто”, ”Носталіт”, “Римський камінь”, ”Катушка”. Можемо запропонувати продукцію різної товщини: 40мм, 45мм, 50мм, 60мм, 80мм. Виготовляємо також поребрики, бордюри, відливи, блоки для паркану (рваний камінь).
виробництво бруківки в Луцьку

Маємо прекрасну виробничу базу, що дозволяє виготовляти якісну продукцію великими партіями у короткі терміни. Зокрема, виробництво базується на сучасних високотехнологічних лініях німецького виробництва. Маємо у власному користуванні обладнання, а з допомогою якого легко виготовляємо бруківку будь-якого розміру, форми та кольору…

Доречі, про кольори. Наша продукція виготовляється на основі як з білого, так і сірого цементу. Усі вироби представлені в широкій палітрі відтінків. А використання якісних пігментів іноземного виробництва є гарантією стійкості кольору та ідеального зовнішнього вигляду нашої продукції.

виробництво бруківки в Україні

Гарантією кольору та якості виробів компанії “Бетон Брук Сервіс” є також ретельні лабораторні перевірки. Всі вироби проходять тест на міцність, водопоглинання, стійкість до перепадів температур та стирання. Варто зазначити, що наша продукція проявляє високу толерантність до зовнішніх факторів, які найчастіше впливають на стан та експлуатаційні характеристики вібропресованих виробів.

Ми надаємо гарантію на 5 років. Але, як показує практика, реальний термін експлуатації у кілька разів більший.
Компанія “Бетон Брук Сервіс” ретельно контролює якість матеріалів, використовує сучасні та перевірені технології. На виробництві максимально мінімізований людський фактор. Що гарантує дотримання технологій та виготовлення конкурентноспроможного продукту. Бруківка оптом доставляється по всій Україні.

[Not a valid template]