«Бетон Брук Сервіс» – міцна продукція, але гнучкий підхід 0


Лучани мають змогу встелити свої подвір’я бруківкою європейської якості. Про особливості та різноманіття оздоблювальних матеріалів ВІПу розповів генеральний директор ТзОВ «Бетон Брук Сервіс» Сергій Стрихарчук.

Сучасні будинки – це не тільки краса і функціональність інтер’єру та оздоби, а й привабливі подвір’я, майданчики чи доріжки. Тож не дивно, що ринок будматеріалів нині пропонує чималий вибір бруківки та інших оздоблювальних матеріалів.

Підприємство «Бетон Брук Сервіс» вирізняється серед інших європейськими стандартами та закордонними технологіями виробництва матеріалів.  «Ми використовуємо якісні матеріали, сировину для виробництва. Наші матеріали екологічно чисті. Вони формуються з природного каменю, піску, цементу, який не має жодних шкідливих речовин. Там немає ні бітуму, ні мастик, які впливають на здоров’я людини», – запевнив Сергій Стрихарчук.

«Бетон Брук Сервіс» пропонує широкий асортимент продукції: бруківка різної форми, товщини та кольору на будь-який смак. Окрім власне бруківки, підприємство виготовляє стінові матеріали, парканні блоки, бордюри, поребрики тощо.

«Бетон Брук Сервіс» має не лише сертифікати на власну продукцію, а й ліцензію на будівництво доріг. Це дало можливість підприємству водночас і виготовляти бруківку, і займатись професійним її вкладанням. «Ми надаємо повний спектр  послуг:  не просто продаємо замовнику бруківку, а розробляємо благоустрій біля його об’єкту. У нас є дизайнери, інженери, виконроби, бригади», – розповідає очільник підприємства. Фахівці проводять заміри, формують цінову пропозицію і надають її замовнику.

У Луцьку «Бетон Брук Сервіс» реалізував чимало проектів. Зокрема, кілька років тому підприємство поклало бруківку на території дитячого містечка у Луцькому парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, а також забезпечило благоустрій низки дитячих майданчиків. До речі, «Бетон Брук Сервіс» взяв участь і в будівництві нового котеджного містечка в селі Струмівка. Також працівники «Бетон Брук Сервісу» допомогли привести до ладу покриття на Театральному майдані після встановлення стенду пам’яті Героїв Небесної Сотні. .

Загалом же керівник «Бетон Брук Сервісу» радить клієнтам при виборі варіанту благоустрою звертати увагу як на естетичну привабливість, так і на функціональність.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>