Послуги


IMG_7084

Сказати, що ми здійснюємо вкладання бруківки — це не сказати нічого. Роботи по благоустрою «від А до Я»… Якщо чуєте десь таке, знайте, що так працює компанія «Бетон Брук Сервіс». Ми пропонуємо не тільки величезний асортимент якісної продукції власного виробництва, але і виконуємо широкий спектр послуг по благоустрою вулиць, скверів міст.

Зокрема наші послуги включають усі роботи, починаючи від складання проекту до його реалізації. Для цього спеціалісти виїздять на місце, проводять необхідні заміри території.


Наступним обов’язковим етапом є визначення типу плитки, кольору. Адже тут враховується призначення майбутньої території. Мають значення розміри ділянки, необхідність встановлення додаткових елементів (поребриків, клумб, смітників). На всі ці та інші деталі обов’язково звертають увагу наші спеціалісти. Це зменшує ризик появи у майбутньому “вибоїн” покриття та забезпечення тривалого терміну його експлуатації.

Увага! Ми не обмежуємось існуючим асортиментом, намагаємось максимально задовольнити смаки та потреби якомога ширшої аудиторії клієнтів. Саме тому компанія “Бетон Брук Сервіс” надає послуги дизайнерів. Спеціалісти допоможуть підібрати вам колір, форму чи навіть візерунок майбутньої бруківки.

Окрім того, компанія “Бетон Брук Сервіс” надає чимало інших додаткових послуг. Зокрема, завдяки наявності сучасного автопарку ми маємо можливість здійснювати доставку продукції на місце виконання робіт та швидке її розвантаження.

Компанія «Бетон Брук  Сервіс» надає послуги вкладання бруківки на високому професійному рівні. Є усі необхідні дозвільні документи та ліценція на будівництво доріг.