Бруківка? «Бетон Брук Сервіс» 0


Бруківка – естетичний, надійний і бюджетний варіант покриття. Найрізноманітніші форми, оригінальні дизайнерські рішення, гнучка цінова політика і гарантія від виробника – завдяки цим якостям матеріал став украй популярним.

З перевагами на особливостями цього будівельного матеріалу ознайомлюємося на прикладі роботи компанії «Бетон Брук Сервіс» – одного з волинських виробників вібропресованої бруківки (“бруківкою” сьогодні вже традиційно називають штучно виготовлену цементну плитку).

Щодня – нова тисяча

Підприємство «Бетон Брук Сервіс» працює на ринку бруківки з 2007 року. Першим серйозним об’єктом, де використовувалася продукція компанії, стало облагородження території навколо кафе «Мадагаскар» на проспекті Молоді. Переконатися у якості робіт можна на власні очі й понині.

За час роботи компанія встигла завоювати репутацію надійного партнера та виробника якісних будівельних матеріалів.

Співзасновник підприємства Андрій Разумовський констатує: сьогоднішні потужності підприємства дозволяють виготовляти щодня до тисячі квадратних метрів бруківки.

Серед замовників – комерційні структури, власники приватних садиб з Волинської, Рівненської, Львівської областей.

Утім, серед об’єктів «Бетон Брук Сервісу» є соціальні об’єкти. Для прикладу – покриття на нещодавно відкритому сквері на перехресті вулиць Лесі Українки та Кривий Вал, де окрім бруківки використаний ще й гранітний камінь. «Бетон Брук Сервісу» став тут одним з підприємств, які зробили такий подарунок місту.

Хто хоч раз ретельно аналізував сучасні можливості варіантів тротуарного покриття, знає: бруківка – один з найдешевших варіантів, дешевша не тільки за натуральний камінь, але й за асфальтне покриття.

Різна товщина і міцність дозволяють використовувати бруківку не лише для пішохідної території, а я для проїзду автомобілів з навантаженням більше восьми тонн.

Бруківка – за вимогами клієнта

Зручно, що «Бетон Брук Сервіс» в силах виконати для замовників повний спектр робіт – від дизайнерської розробки до забезпечення гідроізоляції ґрунту.

«Наш дизайнер відповідно до побажань клієнта розробляє малюнок покриття. Клієнт затверджує рішення – і ми готові приступити до роботи. Вирівнюємо покриття, при потребі робимо гідроізоляцію, вкладаємо бруківку. Площу у 200-250 квадратних метрів наші спеціалісти вкладають за п’ять днів», – пояснює Андрій Разумовський.

Якість гарантовано!

Гарантія на виконані роботи і матеріали – п’ять років. У деяких випадках навіть десять. Адже, як пояснюють виробники, у своїй продукції вони впевненні. Кожна партія має свій паспорт якості.

Після того, як чергова партія бруківки сходить «з конвеєра» на виробництві, кілька зразків перевіряють у сертифікованій лабораторії на міцність, водопоглинання, морозостійкість.

Втім будівельники запевняють, що головною гарантією якості є чітке дотримання технології та використання лише якісних складників. Наприклад, промитого піску та щебеню. Пояснюють, у непромитих інгредієнтах суміші до 30% бруду та сміття, що значно зменшує стійкість бруківки.

«До кольору, до вибору»

Однією з причин, чому люди надають перевагу бруківці серед інших видів покриття є її естетична привабливість. Кольорова гама – сірий, червоний, оливковий, чорний, зелений, синій кольори. Їх комбінація дозволяє створити цікавий візерунок.

Розрізняються вироби і по формі.

Найбільш популярна нині – бруківка «Носталіт». Ця бруківка має різну форму – квадрат, трикутник чи трапеція. Це дозволяє втілити візерунок будь-якої складності та форми, кажуть у «Бетон Брук Сервісі». А від того і загальний дизайн території стає оригінальним та вишуканим.

Не так давно підприємство «Бетон Брук Сервіс» розширило асортимент своєї продукції бетонними блоками для побудови парканів та екоблоками з керамзито-бетону для зведення будинків. Конструкції легко монтуються і мають цікавий вигляд.

Ознайомитися з продукцією компанії «Бетон Брук Сервіс» можна на власні очі: на території підприємства діє виставка зразків оформлення бруківки, бордюрів та поребриків.

ТзОВ «Бетон Брук Сервіс»
М. Луцьк, вул.. Підгаєцька, 3
Тел. 0332 28-04-08

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>