ТзОВ «Бетон Брук Сервіс» – довірте свої клопоти професіоналам 0


Бруківка – економічний, довговічний, сучасний, універсальний матеріал, який завоював популярність в облаштуванні дворів приватних будівель,пішохідних доріжок,автостоянок і навіть автомобільних доріг. Сьогодні без неї важко уявити будь-яке місто чи приватний сектор.

ТзОВ «Бетон Брук Сервіс» увійшло на будівельний ринок у 2007 році. Підприємство займаеться не лише виробництвом бруківки різної форми,товщини та кольорової палітри а і її вкладанням. Тоді це уже була справа не нова, але, попри високу конкуренцію, закріпитися на цьому ринку вдалося завдяки високій якості продукції, конкурентоспроможним цінам та індивідуальному підходу до кожного клієнта. На останньому факторі генеральний директор підприємства Сергій Стрихарчук постійно наголошує своєму персоналу. Адже бажання клієнта – закон.

Хоча «Бетон Брук Сервіс» підприємство відносно молоде, проте вже має авторитет, тому працює як з індивідуальними замовниками так і з комерційними установами, також реалізовує соціальні проекти – бере участь в облаштуванні територій Луцьких вуличок і скверів, виконує роботи по благоустрою від маленьких об’єктів до великих промислових територій,також виконуємо облаштування територій автозаправних станцій. Потужності ТзОВ«Бетон Брук Сервісу»дозволяють реалізовувати проекти у Львівській, Рівненській і Волинській областях.

Як розповідає Сергій Стрихарчук, «Бетон Брук Сервіс» намагається йти у ногу з часом і рівняється на європейські стандарти. Тому від самого початку на виробництво були залучені консультанти-технологи зі Словаччини. У виробництві максимально мінімізований людський фактор. Це зводить ризик порушення технології практично до нуля. Дві паралельно працюючі автоматизовані лінії дають можливість оперативно в найкоротші терміни виконувати розміщенні на виробництві замовлення і максимально враховувати політ фантазії клієнтів, щодо форми, розміру, кольору бруківки або якихось інших елементів. Контроль за якістю починається з підбору матеріалів (щебені різних фракцій, піску, цементу, пластифікаторів та барвників) для виробництва та ретельно ведеться до її складування, готова продукція тестується у лабораторії за розробленими методиками проводять випробування на міцність, водопоглинання, морозостійкість і стирання, тобто враховуються усі зовнішні фактори, які впливають на експлуатацію вібропресованих виробів. На всі свої вироби «Бетон Брук Сервіс» надає гарантію на п’ять років. Але, зважаючи на ставлення до контролю якості на підприємстві, Сергій Стрихарчук впевнений у своїй продукції і каже, що реальний строк служби щонайменше у п’ять разів довший.

«Бетон Брук Сервіс» за бажанням клієнта може виконати повний комплекс робіт по благоустрою – від складання проекту благоустрою території з допомогою бруківки і до його реалізації на практиці. Для цього на підприємстві працюють дизайнер та інженери. Вони готові виїхати на місце, заміряти територію і надати замовникові можливі варіанти рішень. А підготовчі роботи дуже важливі, адже потрібно визначити тип плитки, її колір, для чого використовуватиметься вкладена ділянка (декоративне мощення, стоянка автотранспорту, і так далі), розміри оброблюваної ділянки, необхідність установки поребриків, бордюрів декоративних смітників чи клумб, так як правильні рішення фахівців – економлять Ваш час та кошти.

Для оперативного виконання проектів «Бетон Брук Сервіс» використовує сучасну техніку. Автопарк виробничого підрозділу має автомобілі з краном маніпулятором для доставки і швидкого розвантаження продукції на місці.. Сам процесс підготовки основи що дуже важливий залежно від масштабів виконують за допомогою спеціальних ручних віброплит або віброкотків залежно від об’єму та призначення покриття.

Підприємство постійно вдосконалює технології виробництва, що допомагає досягати білиш яскравих кольорів і розширювати асортимент продукції. Цікавими ідеями працівники «Бетон Брук Сервісу» обмінюються і збагачуються на спеціалізованих виставках та форумах у Польщі та Німеччині. Молодий та енергійний колектив легко навчається і швидко реалізовує інновації. Буквально цього року освоєно виробництво бетонних блоків (рваний камінь) для будівництва парканів. Вони швидко монтуються і, завдяки роботі дизайнерів, мають надзвичайно привабливий вигляд. Ще одна новинка на від «Бетон Брук Сервісу» – екоблоки з керамзито-бетону для зведення як індивідуальних будинків так і багатоповерхівок. Їх виготовляють з екологічно чистих компонентів. На 80 відсотків складається з обпаленої глини і не містить ніяких шкідливих речовин, як ті ж піноблоки. Попереду ще багато цікавих задумок, які порадують найвибагливіших клієнтів.

Напередодні Дня будівельника Сергій Стрихарчук не міг не скористатися нагодою і не привітати клієнтів і колег зі святом зі сторінок журналу «Твій стиль»:
- У першу чергу хочеться привітати зі святом наших клієнтів, адже кожен з них – чи то він працює на великому об’єкті, чи то облаштовує своє обійстя – теж будівельник. Нехай їхні задуми у якнайкращому вигляді втілюються у життя. Ми зі свого боку будемо намагатися максимально сприяти цьому.

А колегам, оскільки це професійне свято, слід побажати наснаги до праці. Не зупинятися на досягнутому, постійно вдосконалюватися. Ну і головне, щоб робота приносила задоволення.

Вас чекають за адресою:
м. Луцьк, вул. Підгаєцька, 3
(0332) 28-04-08
(067) 334-11-12
(095) 810-09-90

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>